Wirex

5
Тип:
Офіси:
Київ
Команда:
151-300 працівників
Про компанію:

Wirex – це британська фінтех-компанія із ліцензією фінансового регулятора FCA, яка розробила одну з перших платіжних платформ, що дозволяє безперешкодно використовувати цифрові та традиційні валюти в одному застосунку з можливістю відкриття мультивалютних рахунків, здійснення валютних переказів та надання обмінних послуг. Наразі картками Wirex MasterCard та Visa користуються більш ніж 5 млн користувачів у 130 країнах світу.  

Окрім Wirex App компанія наприкінці 2021 року представила децентралізований криптовалютний гаманець Wirex Wallet для De-Fi-застосунків та NFT. 

Офіси компанії розташовані у Лондоні, Дубліні, Сінгапурі, Далласі, та Атланті. R&D-центр Wirex базується в Україні (хаби у Києві та Львові), а також у Польщі (Вроцлав). 

Місія Wirex – надати людям можливість користуватися перевагами світу, в якому всі валюти рівні. 

Відгуки

4
  • Свіжі
  • Негативні
  • Позитивні
Свіжі
Радий що опинився в цій компаніїї

Євген Урсуляк - Develope - Львів - працівник, з 2021

17.06.22

Євген Урсуляк - Develope - Львів - працівник, з 2021

У звʼязку з усім відомими подіями в житті компанії теж стались зміни звісно. Дам апдейт на даний момент, що добре і що не дуже. Наразі більша частина людей на ремоуті. Але є два фізичних хаби - Вроцлав та Львів. У Вроцлаві не був, але за відгуками дівчат там дуже ок. Єдине що треба уважно дивитись і не зайти не на той поверх. Бо вже були випадки, коли людину на рецепції не туди направили і вона застрягла без ключа не на тому поверсі. Ще й звʼязок був відсутній. Довелось чекати, коли прибиральники прийдуть і випустять. Такий досвід мало хто захоче повторити. По Львову більш-менш все супер, зручний коворкінг. Але звісно всі вже скучили за один одним і за київським офісом. Обіцяли його невдовзі знову відкрити. Чекаємо. З того що не дуже добре зараз - темп розробки не змінився, все ще високий. Інколи буває важко через усі новини і події в країні зосередитись, і підтримувати його. Ну але загалом радий, що позиція компанії щодо війни правильна. Навіть волонтерять на армію, деякі хлопці наші зараз служать. —----- Щас з деякого негативу бачу два моменти. Перше, досі не відкрили київський хаб. Хоча вже можна було. Пообіцяли скоро, але скоро понятіє растяжімоє. Другий - це люди які записуються на амбасадорську програму і нічо там не роблять. А потім ходять качають - чому їм плюшки не падають. Ну а в усьому іншому я особисто дуже задоволений, майже як слон хех. Якщо є мотивація, у нашій компанії проблем не буде.

Плюси

Ну але загалом радий, що позиція компанії щодо війни правильна. Навіть волонтерять на армію, деякі хлопці наші зараз служать.

Мінуси

З того що не дуже добре зараз - темп розробки не змінився, все ще високий. Інколи буває важко через усі новини і події в країні зосередитись, і підтримувати його.
Финтех рулит)

Анонім - DevOps-engineer - Киев - працював(-ла) з 2020 по 2021

23.12.21

Анонім - DevOps-engineer - Киев - працював(-ла) з 2020 по 2021

Одна из немногих компаний в Украине, с которой было приятно иметь дело и не хотелось потом свалить к чертям собачим. Хочешь удаленно. Не проблема. Хочешь бонусы в крипте? Полгода отмотал - получай. Хочешь страховку с ковидным покрытием - держи, дорогой. Правда есть момент, походу нормальных толковых людей в сфере финтех не так уж и много, поэтому держаться за самородков)) Темп тут конечно бешеный - приоритеты меняются каждую неделю, информации тонны - хорошая контора, если ты упоротый на крипте. Это приятно. Я перешел в новый этап жизни - запустил свой бизнес и производство. Но молодым и амбициозным советую соглашаться, если позовут. Место хорошее для прокачки себя, таких мало.

Плюси

Отношение человеческое к людям, прозрачные и понятные перспективы, завтраками не кормили ни разу - как договаривались на берегу, так и получал.

Мінуси

нету
В целом компания хорошая, рекомендую

Анонім - Android Developer - Киев - працював(-ла) з 2020 по 2021

15.12.21

Анонім - Android Developer - Киев - працював(-ла) з 2020 по 2021

Поработав на галерах, и поработав тут могу сказать что разница есть и она колоссальная. Во-первых, тут отношение к специалисту как к ЧЕЛОВЕКУ. Видно что ценят и дорожат кадрами. Поэтому плюшек и поощрений предостаточно. Во-вторых, выдерживают баланс по проджектам - сгореть тут можно наверное, но это нужно очень постараться и самому себе вредить.

Плюси

В-третьих, бонусыыыыы))) Самая сладкая часть пирога. Полгода тут продержаться, чтобы начать их получать - это вообще легчайшая задача.

Мінуси

Но есть и ложка дегтя - бонусы в крипте, а курсы бывает скачуть очень радикально. Можно и попасть. Я бы предпочла твердую валюту.
До сих пор тут работаю, поэтому буду анонимно гггг

Анонім - DevOps - Киев - працівник, з 2020

09.12.21

Анонім - DevOps - Киев - працівник, з 2020

В целом ощущения позитивные

Плюси

Хорошие гонорары за выполнение задач Сами задачи тоже интересные - делаем ПРОДУКТ, который людям заходит Саббатикал - типа год продержался, традиционно выгорел, можно 3 месяца почилить на рехабе Бонусы криптой после 6 месяцев работы Возможность удаленки Медстраховка с расширением на ковид (уже пригодилась в этом году)

Мінуси

Хотелось бы меньше задач гггг Кто-то постоянно выпивает все молоко, разберитесь Задалбывают экологией, заставляют сортировать мусор
Прибрати рекламу інших компаній і рекламувати свою.
Дізнайтесь більше