Wirex

5
Тип:
Теги:
Офіси:
Київ
Founder/CEO:

Павел Матвеев, Дмитрий Лазаричев

Команда:
151-300 працівників
Про компанію:

Wirex — британская Fintech компания с R&D офисом в Киеве, основной продукт компании — платформа и мобильный банкинг для перевода средств и криптовалют между картами по всему миру.

Відгуки працівників 4

Радий що опинився в цій компаніїї

Євген Урсуляк - Develope - Львів - працівник, з 2021

17.06.22

Євген Урсуляк - Develope - Львів - працівник, з 2021

У звʼязку з усім відомими подіями в житті компанії теж стались зміни звісно. Дам апдейт на даний момент, що добре і що не дуже. Наразі більша частина людей на ремоуті. Але є два фізичних хаби - Вроцлав та Львів. У Вроцлаві не був, але за відгуками дівчат там дуже ок. Єдине що треба уважно дивитись і не зайти не на той поверх. Бо вже були випадки, коли людину на рецепції не туди направили і вона застрягла без ключа не на тому поверсі. Ще й звʼязок був відсутній. Довелось чекати, коли прибиральники прийдуть і випустять. Такий досвід мало хто захоче повторити. По Львову більш-менш все супер, зручний коворкінг. Але звісно всі вже скучили за один одним і за київським офісом. Обіцяли його невдовзі знову відкрити. Чекаємо. З того що не дуже добре зараз - темп розробки не змінився, все ще високий. Інколи буває важко через усі новини і події в країні зосередитись, і підтримувати його. Ну але загалом радий, що позиція компанії щодо війни правильна. Навіть волонтерять на армію, деякі хлопці наші зараз служать. —----- Щас з деякого негативу бачу два моменти. Перше, досі не відкрили київський хаб. Хоча вже можна було. Пообіцяли скоро, але скоро понятіє растяжімоє. Другий - це люди які записуються на амбасадорську програму і нічо там не роблять. А потім ходять качають - чому їм плюшки не падають. Ну а в усьому іншому я особисто дуже задоволений, майже як слон хех. Якщо є мотивація, у нашій компанії проблем не буде.

Плюси

Ну але загалом радий, що позиція компанії щодо війни правильна. Навіть волонтерять на армію, деякі хлопці наші зараз служать.

Мінуси

З того що не дуже добре зараз - темп розробки не змінився, все ще високий. Інколи буває важко через усі новини і події в країні зосередитись, і підтримувати його.

Вакансії Wirex

10
Wirex 5 — Без досвіду Remote
  • FinTech
  • .NET
27.09.22
Wirex 5 — Без досвіду Київ
  • FinTech
  • .NET
  • Finance
27.09.22
Wirex 5 — Без досвіду Remote
  • FinTech
  • Android
27.09.22

ЗМІ

6

фото Wirex

0

Тут поки нічого нема. Якщо ви адміністратор компанії Wirex - увійдіть в акаунт, щоби оновити інформацію!

Прибрати рекламу інших компаній і рекламувати свою.
Дізнайтесь більше