Wirex

5
Тип:
Офіси:
Київ
Команда:
151-300 працівників
Про компанію:

Wirex – це британська фінтех-компанія із ліцензією фінансового регулятора FCA, яка розробила одну з перших платіжних платформ, що дозволяє безперешкодно використовувати цифрові та традиційні валюти в одному застосунку з можливістю відкриття мультивалютних рахунків, здійснення валютних переказів та надання обмінних послуг. Наразі картками Wirex MasterCard та Visa користуються більш ніж 5 млн користувачів у 130 країнах світу.  

Окрім Wirex App компанія наприкінці 2021 року представила децентралізований криптовалютний гаманець Wirex Wallet для De-Fi-застосунків та NFT. 

Офіси компанії розташовані у Лондоні, Дубліні, Сінгапурі, Далласі, та Атланті. R&D-центр Wirex базується в Україні (хаби у Києві та Львові), а також у Польщі (Вроцлав). 

Місія Wirex – надати людям можливість користуватися перевагами світу, в якому всі валюти рівні. 

Відгуки працівників 4

Радий що опинився в цій компаніїї

Євген Урсуляк - Develope - Львів - працівник, з 2021

17.06.22

Євген Урсуляк - Develope - Львів - працівник, з 2021

У звʼязку з усім відомими подіями в житті компанії теж стались зміни звісно. Дам апдейт на даний момент, що добре і що не дуже. Наразі більша частина людей на ремоуті. Але є два фізичних хаби - Вроцлав та Львів. У Вроцлаві не був, але за відгуками дівчат там дуже ок. Єдине що треба уважно дивитись і не зайти не на той поверх. Бо вже були випадки, коли людину на рецепції не туди направили і вона застрягла без ключа не на тому поверсі. Ще й звʼязок був відсутній. Довелось чекати, коли прибиральники прийдуть і випустять. Такий досвід мало хто захоче повторити. По Львову більш-менш все супер, зручний коворкінг. Але звісно всі вже скучили за один одним і за київським офісом. Обіцяли його невдовзі знову відкрити. Чекаємо. З того що не дуже добре зараз - темп розробки не змінився, все ще високий. Інколи буває важко через усі новини і події в країні зосередитись, і підтримувати його. Ну але загалом радий, що позиція компанії щодо війни правильна. Навіть волонтерять на армію, деякі хлопці наші зараз служать. —----- Щас з деякого негативу бачу два моменти. Перше, досі не відкрили київський хаб. Хоча вже можна було. Пообіцяли скоро, але скоро понятіє растяжімоє. Другий - це люди які записуються на амбасадорську програму і нічо там не роблять. А потім ходять качають - чому їм плюшки не падають. Ну а в усьому іншому я особисто дуже задоволений, майже як слон хех. Якщо є мотивація, у нашій компанії проблем не буде.

Плюси

Ну але загалом радий, що позиція компанії щодо війни правильна. Навіть волонтерять на армію, деякі хлопці наші зараз служать.

Мінуси

З того що не дуже добре зараз - темп розробки не змінився, все ще високий. Інколи буває важко через усі новини і події в країні зосередитись, і підтримувати його.

ЗМІ

6

фото Wirex

0

Тут поки нічого нема. Якщо ви адміністратор компанії Wirex - увійдіть в акаунт, щоби оновити інформацію!

Прибрати рекламу інших компаній і рекламувати свою.
Дізнайтесь більше