Remote Employees 4.5 — Без досвіду EN Intermediate, Polish Remote $450 - $500
  • Sales / BizDev
  • HR / Recruiter
17.04.24

Про роботу

Oferta pracy:

Firma z branży IT potrzebuje managera generowania leadów (potencjalnych klientów), ze znajomością języka angielskiego na poziomie nie niższym niż B1.

Obowiązki:

Wyszukiwanie potencjalnych klientów poprzez media społecznościowe i Google search

Wypełnienie danych o nich

Prowadzenie bazy danych

Komunikowanie się z klientami za pomocą korespondencji w języku angielskim

 Wymagania stawiane kandydatom:

 Biegłość w obsłudze komputera

Znajomość aplikacji Microsoft Office

Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy:

Format pracy w pełni zdalnej

Zmiany (09:00-18:00)

Wypłata wynagrodzenia 2 razy w miesiącu, + premie, bonusy

Rozwój kariery

Відгуки про роботу в Remote Employees 2

Хорошая возможность получить опыт работы с международными компаниями

recruiter - PR manager - Киев - працівник, з 2022

18.07.22

Я работаю в компании, где есть возможность попасть на проект в международную компанию и получить бесценный опыт + прибавку к зп. Проекты всегда разные, но всегда интересные, плюс есть возможность перемещаться из отдела в отдел и пробовать себя в разных сферах, обучаться и получать многопрофильный опыт. Читати далі...
Хорошая компания

Анонім - Аналитик, PR - Киев - працівник, з 2022

14.07.22

Зп в компании маленькие, зато платят всё вовремя и по договоренности. Компания помогает развиваться в разных направлениях. Можно кочевать из отдела в отдел и расти как специалист. Есть бесплатные курсы английского - это очень радует. Читати далі...
Прибрати рекламу інших компаній і рекламувати свою.
Дізнайтесь більше