Genesis 0 — Без досвіду EN Не обов'язковий Remote
  • Нетехнічні
  • Remote
  • Продукт
  • Gamedev
  • Junior Friendly
  • Marketing manager
02.04.24

Про роботу

ПІДТРИМУЄМО УКРАЇНУ 🇺🇦

Holy Water засуджує війну росії проти України й допомагає державі. На початку повномасштабної війни ми запустили продаж NFT-колекції про події в Україні, щоб зібрати 1 млн доларів на потреби української армії, а також долучилися до корпоративного благодійного фонду Genesis for Ukraine. Команда фонду закуповує необхідне спорядження, техніку й медикаменти для співробітників та їхніх родичів, що захищають країну на передовій, крім того, ми постійно донатимо на ЗСУ. 

ЗУСТРІЧАЙТЕ СВОЮ МАЙБУТНЮ КОМАНДУ!

Ви будете працювати в Holy Water — data-driven діджитал паблішер книжок, інтерактивних історій, аудіокнижок та коміксів. У 2022 розмір нашої ніші оцінювався в понад 30 мільярдів $.

За допомогою нашої платформи, ми даємо можливість будь-якому талановитому письменнику вийти на мільйонну аудиторію користувачів наших додатків та надихати їх своїм історіями. Нашими продуктами користуються вже більше 10 мільйонів користувачів по всьому світу!

ПРОДУКТИ КОМПАНІЇ

My Fantasy — гра у жанрі інтерактивних історій, де вибори користувачів впливають на розвиток історії. У 2022 році iOS версія застосунку вийшла на топ 1 позицію за кількістю завантажень у Штатах.

Passion — книжковий застосунок, який показує x2 квартальний ріст.

КУЛЬТУРА КОМПАНІЇ

У своїй роботі команда спирається на шість ключових цінностей: постійне зростання, внутрішня мотивація, завзятість і гнучкість, усвідомленість, свобода та відповідальність, орієнтація на результат.

У команді Holy Water ти зможешь працювати над продуктами впізнаваними по всьому світу! Разом ми зможемо відслідковувати сучасні тренди, аналізувати ринок, створювати креативи, які чіпляють, а також ефективно працювати з різними рекламними платформами.

Ми наразі активно розширюємо команду, для масштабування наших існуючих та нових продуктів на Meta та TikTok. І тому шукаємо в команду амбітного Junior Media Buyer, щоб всі наші плани стали реалізованими.


ВАШІ ОБОВ'ЯЗКИ ВКЛЮЧАТИМУТЬ:

- Розробку та запуск рекламних кампаній на платформах, таких як TikTok, Meta Ads, та інших джерелах залучення трафіку.

- Глибокий аналіз та ефективну оптимізацію маркетингових кампаній.

- Розробку стратегій для тестування маркетингових креативів.

- Детальний аналіз креативів та ефективності діяльності конкурентів.

- Створення та регулярне оновлення звітності за проектами.


ЩО ПОТРІБНО, АБИ ПРИЄДНАТИСЯ:

- Досвід роботи від 1-го року в таких компаніях як: Big 3, Big 4 та FMCG. А попередній досвід роботи в галузі digital маркетингу додасть вам значної переваги. 

- Володіння навичками роботи з рекламними кабінетами Facebook (Meta Ads) та TikTok.

- Глибоке розуміння ключових метрик, що впливають на успіх цифрових маркетингових кампаній.

- Сильні аналітичні навички та володіння інструментами для аналізу даних, такими як Excel чи Google Sheets.

- Здатність генерувати оригінальні ідеї та креативні підходи в маркетингових стратегіях.

- Здатність аналізувати власну роботу, робити висновки та бути відкритим до конструктивного фідбеку.


ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

- Ви будете частиною згуртованої команди професіоналів, де зможете обмінюватися знаннями та досвідом, а також отримувати підтримку та поради від колег.

- Гнучкий графік роботи, можливість працювати віддалено з будь-якої безпечної точки світу.

- Можливість відвідувати офіс на київському Подолі. Самостійно вирішувати працювати віддалено, в офісі чи поєднувати ці опції. В офісах можна не турбуватися про рутину: тут на вас чекають сніданки, обіди, безліч снеків та фруктів, лаунжзони, масаж та інші переваги 🙂

- 20 робочих днів оплачуваної відпустки на рік, необмежена кількість лікарняних.

- Є можливість звернутися за консультацією до психолога.

- Уся необхідна для роботи техніка.

- У компанії ми активно застосовуємо сучасні інструменти та технології, такі як BigQuery, Tableau, Airflow, Airbyte і DBT. Це дасть вам можливість працювати з передовими інструментами та розширити свої навички в галузі аналітики.

- Онлайн-бібліотека, регулярні лекції від спікерів топрівня, компенсація конференцій, тренінгів та семінарів.

- Професійне внутрішнє ком’юніті для вашого кар’єрного розвитку (Analytics та Marketing).

- Культура відкритого фідбеку.


ЕТАПИ ВІДБОРУ:

1. Первинний скринінг. Рекрутер ставить декілька запитань (телефоном або в месенджері), аби скласти враження про ваш досвід і навички перед співбесідою.

2. Тестове завдання. Підтверджує вашу експертизу та показує, які підходи, інструменти й рішення ви застосовуєте в роботі. Ми не обмежуємо вас у часі та ніколи не використовуємо напрацювання кандидатів без відповідних домовленостей.

3. Співбесіда з менеджером. Всеохопна розмова про ваші професійні компетенції та роботу команди, в яку подаєтесь.

4. Бар-рейзинг. На останню співбесіду ми запрошуємо одного з топменеджерів екосистеми Genesis, який не працюватиме напряму з кандидатом. У фокусі бар-рейзера — ваші софт-скіли та цінності, аби зрозуміти, наскільки швидко ви зможете зростати разом з компанією.


Хочеш стати частиною сильної команди? Відправляй своє резюме чи зв’яжись зі мною через LinkedIn 🖤.Прибрати рекламу інших компаній і рекламувати свою.
Дізнайтесь більше