Tamga

4.9
Тип:
Теги:
Сайт:
Офіси:
Київ
Команда:
151-300 працівників
Про компанію:
Tamga – компанія займається розробкою програмного забезпечення для банківських фінансів та страхування. Основний продукт – скорингова система Tamga для оцінки платоспроможності клієнтів.

Відгуки

15
  • Свіжі
  • Негативні
  • Позитивні
Свіжі
Динамічна компанія

Анонім - СЕО - Київ - працівник, з 2020

28.09.22

Анонім - СЕО - Київ - працівник, з 2020

Компанія динамічно розвивається та розширяється. Цьому сприяє: комфортні умови, чудовий колектив, цікаві проекти, виклики та задачі, достойна заробітна плата. Є можливість проявіти всі свої професійні навички та розвинути нові. Рекомендую:)

Плюси

своєчасна зарплата

Мінуси

незначні
Рекомендую к сотрудничеству

Анонім - Менеджер - Киев - працівник

20.09.22

Анонім - Менеджер - Киев - працівник

При поиске работы случайно наткнулась на вакансию в Тамга. На тот момент было несколько хороших предложений, но после первого же собеседования поняла, что это моя компания. С нетерпением ждала ответа... и вот я здесь уже более 5 лет. За весь период работы в компании только положительные эмоции. Множество разносторонних интересных задач, новых проектов. Компания растёт и развивается с каждым днём. Дружный и, что немаловажно, высококвалифицированный коллектив, профессиональное руководство. Так что, приходите, не пожалеете.. https://www.tamga.com/en/vacancies.html

Плюси

Множество интересных задач, соц. пакет

Мінуси

нет
Tamga це про можливостi

Serg York - Dot Net разработчик - Варшава - працівник, з 2015

17.09.22

Serg York - Dot Net разработчик - Варшава - працівник, з 2015

Завжди є дві дороги👇 1. Звинувачувати себе, слухати і реагувати на коменти незнайомих людей…. 2. Бути на своїй стороні і бути нацIональним лIдером. ☺️ 👉Раніше я не знала який вибір краще! ✅Зараз - я вибираю варіант номер 2🙏🏻Та це Тamga стражнiй лIдер фI нтеху ✅Вибираю працювати с кращими та рост для себе і підтримувати завжди, ставати свої перпективи на перше місце, це моя мета та найголовніший шанс 💙 Сміливість бути в командi справжніх профi, приймати себе неідеальну навіть тоді коли усьому світу це не подобається

Плюси

Рост та великI можливостi

Мінуси

Забагато потрIбно вчитися
Достойная компания

Анонім - ИТ - Киев - колишній працівник

08.09.22

Анонім - ИТ - Киев - колишній працівник

Уволился 2 года назад, предложили большую зп в другой компании. Теперь жалею, у ребят сейчас в Тамге и зп выше и условия лучше, много новых задач. Да и с руководителем было проще. Со многими общаемся до сих пор, коллектив в Тамга действительно весь классный и профессиональный.

Плюси

высокая зп, профессиональный коллектив

Мінуси

нет таких.
Компания перспектив и возможностей

Анонім - Менеджер - Запорожье - працівник, з 2013

05.09.22

Анонім - Менеджер - Запорожье - працівник, з 2013

Редко встретишь компанию которая даёт своим сотрудникам возможность расти и профессионально и материально. У каждого есть возможность проявить себя, принести пользу компании и получить хорошую прибавку к зп. Зарплата пересматривается раз в год, есть премии и подарки. Если ты прикладываешь максимум усилий, тебя обязательно заметят.

Плюси

Достойный уровень зп, карьерный рост

Мінуси

нет таких.
Прибрати рекламу інших компаній і рекламувати свою.
Дізнайтесь більше