Helsi

5
Тип:
Теги:
Сайт:
Офіси:
Київ
Founder/CEO:

Артем Михайлюк

Команда:
21-70 працівників
Про компанію:

Helsi —  электронная медицинская система, созданная для пациентов, врачей, государственных и частных медицинских учреждений. Тут можно найти врача, записаться на прием, врач может вести карту пациента, медицинское учереждение — автоматизировать работу регистратуры. Продуктом пользуется более 16 000 врачей по всей Украине и более чем 1400 медицинских учреждений.

Відгуки працівників 1

Дуже сподобалось працювати у компанії

Анонім - Tech Support - Київ - колишній працівник

26.11.20

Анонім - Tech Support - Київ - колишній працівник

Працював тут близкь року, потім довелося переїхати, але на роботі був всім задоволений. Колектив позитивний та веселий, багато дівчат, це дуже прикрашає трудові будні.

Плюси

Більш всього вдячний за дуже гнучкий графік роботи, можна сміливо домовитись і працювати у зручний для себе час, реально кльово! Якщо потрібні декілька днів на відпочинок або для ще чогось - можна домовитись, тому що налагоджений робочий процес, в шию ніхто не гонить, працюй собі ефективно і буде результат. Гарний офіс, є кухня з усім що потрібно (чай, кава, та інші файні ніштячки). Уявіть, у офісі є кальян! Ще ні де такого не бачив, двино, але комусь буде довподоби. Тут легко зростати у професійному плані та відточувати свої скіли.

Мінуси

Маленький недолік це відсутність конкретного плану розвитку для спеціаліста. Але якщо представляєшь що тобі потрібно і цікаво, то легко сам все вчиш і рухаєшься далі.

ЗМІ

4

фото Helsi

0

Тут поки нічого нема. Якщо ви адміністратор компанії Helsi - увійдіть в акаунт, щоби оновити інформацію!

Прибрати рекламу інших компаній і рекламувати свою.
Дізнайтесь більше