Helsi

5
Тип:
Теги:
Сайт:
Офисы:
Киев
Founder/CEO:

Артем Михайлюк

Команда:
21-70 сотрудников
О компании:

Helsi —  электронная медицинская система, созданная для пациентов, врачей, государственных и частных медицинских учреждений. Тут можно найти врача, записаться на прием, врач может вести карту пациента, медицинское учереждение — автоматизировать работу регистратуры. Продуктом пользуется более 16 000 врачей по всей Украине и более чем 1400 медицинских учреждений.

Отзывы сотрудников 1

Дуже сподобалось працювати у компанії

Аноним - Tech Support - Київ - бывший сотрудник

26.11.20

Аноним - Tech Support - Київ - бывший сотрудник

Працював тут близкь року, потім довелося переїхати, але на роботі був всім задоволений. Колектив позитивний та веселий, багато дівчат, це дуже прикрашає трудові будні.

Плюсы

Більш всього вдячний за дуже гнучкий графік роботи, можна сміливо домовитись і працювати у зручний для себе час, реально кльово! Якщо потрібні декілька днів на відпочинок або для ще чогось - можна домовитись, тому що налагоджений робочий процес, в шию ніхто не гонить, працюй собі ефективно і буде результат. Гарний офіс, є кухня з усім що потрібно (чай, кава, та інші файні ніштячки). Уявіть, у офісі є кальян! Ще ні де такого не бачив, двино, але комусь буде довподоби. Тут легко зростати у професійному плані та відточувати свої скіли.

Минусы

Маленький недолік це відсутність конкретного плану розвитку для спеціаліста. Але якщо представляєшь що тобі потрібно і цікаво, то легко сам все вчиш і рухаєшься далі.

СМИ

4

фото Helsi

0

Тут пока ничего нет. Если вы администратор компании Helsi - войдите в аккаунт, чтобы обновить информацию!

Убрать рекламу других компаний и рекламировать свою.
Узнайте больше